Müşteri Desteği:

Bizi Arayın: +90 533 440 0 444

Bize Yazın: destek@genelag.net

Web Sitesi TasarımıKullanıcı odaklı web sitesi tasarım hizmeti

Gelişen ve her geçen gün değişen dünyada sektörlerin sanal mecralarda yer aldığı kabul edilmesi gereken bir gerçek. Küçük işletmelerden büyük firmalara kadar pek çok alanda faaliyet gösteren satıcılar ürünlerini internet siteleri üzerinden satışa sunmakta. Kullanıcı odaklı, anlaşılır arayüze sahip ve hızlı bir web sitesine sahip olmak internet dünyasında bir adım öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. İşte tam da bu aşamada web tasarım hizmetleri devreye giriyor.

İnternet sitenizi ziyaret edecek kullanıcılara hitabet edecek tasarımlar daha fazla kullanıcıyı sitenize çekmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra sitenizin kullanıcı odaklı olması ziyaretçilerinizin hizmetlerinize ya da ürünlerinize daha kolay ulaşabilmesini sağlar. 

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

İnternet siteleri markaların ve kurumsal firmaların müşterilerine daha hızlı ulaşmasında önemli bir yere sahip. Bu nedenle site tasarımları profesyonel ve kusursuz şekilde gerçekleştirilmeli. Site içeriğine uygun olarak proje çalışmaları gerçekleştirilmeli. Özellikle kurumsal web siteleri için kimlik çalışmaları detaylı şekilde gerçekleştirilmeli. Bunun yanı sıra site tasarımının SEO uyumlu olması internet sitelerinin arama motorlarında ilk sıralarda yer alması için oldukça önemli bir unsur. Tüm bunlar göz önüne alındığında kullanıcı dostu, özgün ve SEO açısından uyumlu bir şekilde web tasarım hizmetlerinin sağlanması gerekmektedir.

Web siteniz için gerekli olan tüm hizmetleri profesyonel şekilde sağlamaktayız. Projeleri gerçekleştirirken belirlediğimiz 3 temel ölçüt üzerinden çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ölçütlerimiz;

 • Web sitelerinizin kullanıcı odaklı olması,
 • Tamamen özgün ve dikkat çekici tasarımlardan oluşması,
 • %100 SEO uyumlu olması,

şeklinde belirlenmiştir. Bu kapsamda güvenilir, hızlı ve kullanıcı odaklı hizmetler sağlamaktayız. Müşteri taleplerine ve sitenin hizmet veya ürün sunduğu alana uygun projeler geliştirerek profesyonel web tasarım hizmetlerini tarafınıza sorunsuz şekilde sunmaktayız.

Web Tasarım ve Dijital Ajans Hizmetlerimiz:

Web Tasarım ÖlçütleriWeb tasarım hizmeti süreçlerimizi iyileştiren 3 temel ölçütümüz;

crosshair

1. Kullanıcı Dostu

Web sitesi, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgileri herhangi bir cihazda hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını kolaylaştırmakla kullanıcı dostu olur.

2. Özgün

İçeriğinizin kalitesi onun özgünlüğü ile yakından ilgilidir. Web siteniz içeriği ile tasarımı ile bütünlük içerinde uyumlu görünmelidir.

algorithm

3. SEO Uyumlu

Her web sayfasının açıklayıcı bir başlığı, kullanıcılara ve arama motorlarına sayfanın içeriğini anlatan ayrıntılı bir meta açıklaması olmalıdır.

Örnek İşlerimizWeb Tasarım Proje Örneklerimiz

serpilural-1

Serpil Ural Web Sitesi

Ödüllü Çocuk kitapları yazarı Serpil Ural’ın, web sitesini yeniledik.

Projeyi İncele
eczacioglunakliyat-1

Eczacıoğlu Nakliyat

Eczacıoğlu Nakliyat firmasının logosunu güncelledik.

Projeyi İncele
oyunagi-1

Oyun Ağı – Oyuncu Blogu

Oyuncu blogu tasarımı ve arama motoru hizmetleriyle öne çıktık.

Projeyi İncele

SSSWeb Tasarım Hizmeti
Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada, bir web tasarımcısı veya web tasarım ajansı kullanmayla ilgili en yaygın soruları yanıtlayarak sürecin nasıl işlediğini ve ne kadar ödemeniz gerektiğini açıklıyoruz.

Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular bölümümüz, sunduğumuz hizmetler hakkında aklınıza takılan soruları yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Aşağıda çeşitli kişiler, işletme sahipleri ve pazarlamacılar tarafından sıkça sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Bu listeyi, müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan sorular ile çevrimiçi ve sosyal medyadan sorulan sorulardan yola çıkarak hazırladık. İşte en yaygın web tasarım hizmeti sorularının yanıtları.

Deneyimli ve yenilikleri takip eden ve hatta yer yer sektöre yön veren dinamik kadrosuyla genç bir firmayla çalışmak istemeniz çok normal. 💙

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Genellikle tasarımların ve içeriklerin onaylanmasından itibaren proje başlangıcından  2 ⁓ 4 hafta sonra teslim etmiş oluyoruz.

Genellikle bir web tasarım işine başlamadan önce o işle ilgili tüm detayları toplarız, bir strateji belirleriz ve ondan sonra fiyatlandırma yaparız. “Web sitesi kaç sayfa olacak?”, “Hedef kitlemiz kimler?”, “Ürün ve hizmetlerimiz nelerdir?”, gibi soruların ardından net bir fiyat verebilmek mümkün olabiliyor.

Bunlar en çok sorulan sorulardı. Sizin başka sorularınız varsa sorabilirsiniz.

  Biz Sizi Arayalım

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bu formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri en kısa sürede arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.

  KVKK: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

  Merhaba güzel bir başlangıçtır.

  Her zaman yeni proje tekliflerine, yaratıcı fikirlere, pazarlama kampanyalarına ve bilgi teknolojileri tekliflerine açığız.

  İş başvurularınız, staj ve eğitim gibi talepleriniz için kariyer sayfamıza gidebilirsiniz.