Müşteri Desteği:

Bizi Arayın: +90 533 440 0 444

Bize Yazın: destek@genelag.net

Dijital DönüşümDijital Dönüşüm Hizmeti

Teknolojide meydana gelen gelişmelerle birlikte şirketler ve firmalar geleneksel metotlardan uzaklaşan bir yaklaşımı benimsemiş durumda. Şirketlerin şirket içi faaliyetleri ve bunun yanı sıra pazarlama faaliyetlerinde yeni düzene ayak uydurmalarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Dijital dönüşüm kavramı tam da bu noktada ortaya çıkmakta. Teknoloji alanında meydana gelen gelişmelerin sektörel alanlarda iş akışını hızlandırıcı etki yaratmasıyla birlikte şirketlerin veya firmaların dijital dönüşüm süreci içerisine girmesi zorunluluk haline gelmektedir.

Bu bağlamda ortaya çıkan çeşitli programlarla şirketlerdeki iş akışını hızlandırmak hedeflenmektedir. Böylelikle şirket içi faaliyetlerin analog ortamlarda uzun zaman aralıklarında değil, dijital ortamda daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Dijital Dönüşüm Sürecinde Kullanılan Programlar Nelerdir?

Dijital dönüşüm süreci beraberinde çeşitli programların ortaya çıkışını da getirmiştir. Pek çok farklı alanda birçok farklı amaçlarla geliştirilen programlar mevcuttur. Özellikle sektörel bazda incelendiğinde iş akışını oldukça hızlandıran ve geliştiren belli başlı programlar bulunmaktadır. Bu programları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)
 • Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)
 • İnsan Sermayesi Yönetimi (HCM)
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
 • Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM)
 • Tedarikçi İlişkileri Yönetimi (SRM)

Bahsedilen programların her birinin farklı bir görevi ve amacı bulunmaktadır. Genel anlamda incelendiğinde ise hepsinin esas amacı iş süreçlerini düzenlemek, hızlandırmak ve daha verimli hale getirmek olduğunu görebilmekteyiz. Bu sayede işletme faaliyetlerinin analog ortamdan dijital ortama geçirilmesi ve daha profesyonel hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Dijital Dönüşüm Ürün ve Hizmetlerimiz:

Dijital Dönüşüm SüreciDijital Dönüşüm Danışmanlığında Neler Sunuyoruz?

Dijital dönüşüm danışmanlığı günümüzde işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri bir hizmet türü olarak karşımızda çıkmakta. Bu hizmetler sunulurken hizmeti talep eden işletmelerin istekleri ve ihtiyaçları iyi şekilde analiz edilmeli. Bu analizin ardından işletmenin nasıl bir dijital dönüşüm sürecinden geçmesi gerektiği iyi şekilde saptanmalı. Şirket olarak sizlere bu hizmetleri sunarken kurumsal kimliğinizi, isteklerinizi ve bunun yanı sıra işletmenizin ihtiyaçlarını saptayarak uygun hizmetler sağlamaktayız. İş süreçlerinizi hızlandıracak ve daha verimli hale getirecek çözüm önerileriyle içerisinde bulunduğunuz rekabetçi alanda bir adım daha ön plana çıkmanızı sağlamaktayız. Bu bağlamda taleplerinizi karşılayacak profesyonel ve çözüm odaklı hizmetleri tarafınıza sunmaktayız.

Örnek İşlerimizDijital Dönüşüm Proje Örneklerimiz

serpilural-1

Serpil Ural Web Sitesi

Ödüllü Çocuk kitapları yazarı Serpil Ural’ın, web sitesini yeniledik.

Projeyi İncele
eczacioglunakliyat-1

Eczacıoğlu Nakliyat

Eczacıoğlu Nakliyat firmasının logosunu güncelledik.

Projeyi İncele
oyunagi-1

Oyun Ağı – Oyuncu Blogu

Oyuncu blogu tasarımı ve arama motoru hizmetleriyle öne çıktık.

Projeyi İncele

SSSDijital Dönüşüm Hizmeti
Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada, dijital dönüşüm süreci ve uygulamaları ilgili en yaygın soruları yanıtlayarak dijital dönüşüm sürecinin nasıl işlediğini ve ne kadar ödemeniz gerektiğini açıklıyoruz.

Dijital Dönüşüm Sıkça Sorulan Sorular bölümümüz, sunduğumuz hizmetler hakkında aklınıza takılan soruları yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Aşağıda çeşitli kişiler, işletme sahipleri ve pazarlamacılar tarafından sıkça sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Bu listeyi, müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan sorular ile çevrimiçi ve sosyal medyadan sorulan sorulardan yola çıkarak hazırladık. İşte en yaygın dijital dönüşüm sorularının yanıtları.

Deneyimli ve yenilikleri takip eden ve hatta yer yer sektöre yön veren dinamik kadrosuyla genç bir firmayla çalışmak istemeniz çok normal. 💙

Dijital dönüşüm işletmelerin var olan süreçlerini ve işlemlerini teknolojik imkanlarla yeniden tasarlaması ve işin içine teknolojiyle birlikte yeni adımların da dahil olması sürecidir. Yenilikçi süreçler sayesinde zaman, para ve insan kaynağı tasarrufu sağlanmaktadır.

Bu süreçte işletmenizin insan, süreç ve teknoloji kaynaklarını değerlendirerek yeniden yapılandıracak şekilde analiz ederiz. Her işletmenin dijital dönüşüm ihtiyaçları farklı olduğundan paket program şeklinde değil, özelleştirilmiş bir süreçle devam edilir.

Bu süreçte her işletmenin gereksinimleri ve süreci özel olarak ilerlemektedir. Tek bir paket olmadığı için ve her işletmeye özel seçenekler sunulduğundan fiyatlar da değişmektedir.

Bunlar en çok sorulan sorulardı. Sizin başka sorularınız varsa sorabilirsiniz.

  Biz Sizi Arayalım

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bu formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri en kısa sürede arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.

  KVKK: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız uyarınca kesinlikle gizli tutulur.

  Merhaba güzel bir başlangıçtır.

  Her zaman yeni proje tekliflerine, yaratıcı fikirlere, pazarlama kampanyalarına ve bilgi teknolojileri tekliflerine açığız.

  İş başvurularınız, staj ve eğitim gibi talepleriniz için kariyer sayfamıza gidebilirsiniz.